Де замовити суші в Кам’янець-Подільському з безкоштовною доставкою – огляд закладів

  76

  Зараз доставка суші в Кам’янець-Подільському досить затребувана. Це ідеальна можливість для кожного зекономити власний час, не виходити на вулицю у погану погоду та скуштувати смачні роли чи паназіатські страви. У цьому огляді ви знайдете перелік тих ресторанів, які точно заслуговують увагу. Є, як бюджетні, так і преміальні варіанти. Все, що вам потрібно – це обрати той заклад, де ви бажаєте замовити смачні роли високої якості.

  «Суші Мастер»

  Одним з найпопулярніших онлайн-ресторанів вважається «Суші Мастер». Цей заклад працює в багатьох містах України. Там ви можете замовити смачні роли, суші, різноманітні паназіатські страви, а також напої та десерти. Якщо сума вашого замовлення буде більша за 200 гривень, то тоді платити за кур’єрські послуги не потрібно буде. Вже на цьому ви зможете зекономити. Також рекомендується заходити до розділу «Акції». Там завжди публікуються ті позиції, які можна замовити за знижкою.

  Переваги «Суші Мастер»:

  • професійне обслуговування;
  • доступні ціни;
  • швидка доставка;
  • дотримання санітарних умов.

  Зазвичай кур’єр витрачає на доставку приблизно від 45 хвилин та більше. Ви можете обрати на сайті під час оформлення замовлення той час, коли суші вже повинні бути за вашою адресою. Якщо доставку неможливо буде організувати за вашим проміжком часу, то тоді менеджер зателефонує та запропонує вам додаткову знижку на наступне замовлення у розмірі 15%.

  «Сакура»

  Це досить відомий заклад, який вже декілька років працює у місті. Там ви знайдете не тільки японські, а ще й китайські, паназіатські страви. Здебільшого меню складається з традиційних видів ролів, локшини, місо, проте є і кілька авторських варіантів. Плюс «Сакура» у тому, що там можна зробити замовлення на будь-яку суму і доставка буде на 100% безкоштовна. Привозять готові страви швидко. Також ви можете забирати їх самостійно. Гарантована висока якість обслуговування. Рекомендується домовлятися з менеджером щодо часу, щоб вам не потрібно було довго чекати на роли.

  Mr Sushi

  У цьому закладі ви знайдете виключно преміальні роли, приготовані з високоякісної та дорогої риби. Ресторан пропонує поїсти прямо там, забрати готові суші самостійно чи викликати кур’єра, щоб той привіз готове замовлення за адресою абсолютно безкоштовно. Ви можете у цьому ресторані отримати невеличку знижку тільки на день народження. Щасливих годин там немає. Якщо ви покажете паспорт, то заклад подарує 15% на весь чек з авторськими ролами.

  Panda Sushi House

  Це досить бюджетний ресторан, який вже довгий час працює у місті. Там ви знайдете тільки класичні суші з вугрем, лососем, роли «Філадельфія», «Каліфорнія». Готують їх якісно. Клієнти у відгуках часто писали, що смак гарний, риба свіжа, а порції досить великі. Цей заклад працює тільки на самовивіз та доставку, тому поїсти там ви точно не зможете. Слід зазначити, що готові замовлення кур’єр привозить безкоштовно.