Де взяти гроші в борг без поручителів?

  159

  Банки детально вивчають позичальника, намагаючись уникнути видачі кредиту шахраєві. Часто потрібен поручитель – гарант повернення виданих грошей, якщо клієнт не виконає своїх обов’язків. Далеко не кожна людина, якщо навіть мова йде про близького друга, погодиться взяти на себе таку відповідальність. Важливо заздалегідь знайти компанію, яка погодиться оформити позику без поручителів.

  МФО – кредит без марної трати часу

  Основний напрямок банків – довгострокове кредитування. Видаючи людині величезну суму в борг, вони хочуть бути впевнені, що зможуть повернути власні кошти. Якщо в інших країнах частіше зустрічається форма майнової застави, в Україні – розвинений інститут поруки. Позичальники більш охоче залучають своїх родичів та друзів, ніж віддають власне майно в заставу.

  Мікрофінансові організації готові видати кредит на картку без поручителів й бюрократії. Людині потрібен тільки паспорт та ідентифікаційний код. Суми та терміни невеликі: до 5-10 тисяч гривень на 1-2 місяці. Якщо разом з пошуками поручителя в банку на оформлення буде потрібно 3-5 днів, у МФО – всього 30-60 хвилин.

  Cashinsky – перевірена мікрофінансова організація

  Поява в 2017 році сервісу Cashinsky позитивно вплинуло на український ринок мікрокредитування. Середня ставка знизилася з 3% до 1,9%. Більшість компаній значно спростило процедуру оформлення кредиту онлайн й прискорило процес розгляду заявки. Гроші почали приходити на картку вже через кілька хвилин після схвалення запиту.

  Компанія «Кешінський» пропонує позичальникам кредит на суму від 800 до 5 000 гривень. Мінімальні строки повернення грошових коштів 5 днів, максимальні – 30. Ставка значно нижча середньої по ринку – 1,49%.

  Серед інших переваг організації виділяють:

  • час розгляду запиту 15 хвилин;
  • з документів потрібен тільки паспорт та ідентифікаційний код;
  • новим клієнтам кредит онлайн під 0,01%;
  • постійні клієнти отримують знижку до 40%, збільшення суми кредиту до 10 000 гривень та автоматичне підтвердження заявок;
  • є відстрочка без застосування штрафних санкцій.

  Для отримання позики позичальникові потрібно розрахувати суму та терміни на кредитному калькуляторі. Після проходження реєстрації, він може подати заявку прямо в особистому кабінеті. Якщо її схвалять, гроші відправлять на картку. Повернути кошти можна через особистий кабінет, платіжні термінали або в відділенні будь-якого українського банку.  • інші новини