Чи варто купувати вживаний John Deere?

  23

  Щоб реалізувати власну справу в сегменті сільського господарства знадобиться не тільки земля, але й спецтехніка. Нові агромашини – товар доволі коштовний. Тому часто фермери вирішують купити комбайна у вживаному стані. Лідером фермерських симпатій у різних країнах тривалий час залишається спецтехніка John Deere. До речі, в Україні нові та вживані комбайни цього виробника можна придбати через агромаркетплейс ADAM UA. А про те, чи є сенс витрачати гроші на вживаний Джон Дір, читайте в статті.

  Чому комбайни John Deere такі популярні?

  Перші зернозбиральні агромашини John Deere були випущені понад 75 років тому і швидко набули популярності по всьому світу. Сучасні моделі значно відрізняються від «пращурів», проте зберегли та покращили свої переваги:

  • надійність;
  • витривалість;
  • ефективність збору зерна;
  • економічність у плані споживання пального;
  • ремонтопридатність.

  Сучасні зернозбиральні машини Джон Дір – це функціональна техніка з комфортними кабінами та зручною системою керування.

  Ще одна перевага комбайнів бренду – широкий модельний ряд. Кожен аграрій може підібрати для себе машину з потрібними характеристиками. Скажімо, в моделях серії W застосована барабанно-клавішна технологія, завдяки якій продуктивність польових робіт підвищується на 5-10%. В моделях серії Т доступна більша площа автоматизованої сепарації, а машини S-серії – це однороторні комбайни з покращеним функціоналом.

  Переваги вживаної техніки John Deere на ADAM UA

  Ціни на нові зернозбиральні комбайни John Deere нового покоління стартують від 200-300 тисяч євро. В той час як вживану агротехніку цього бренду на ADAM UA продають за цінами від 5300 євро. Тож головна беззаперечна перевага вживаних машин – низька вартість.

  Вся спецтехніка Джон Дір відома витривалістю та довговічністю. Навіть комбайни, які вже були у користуванні, здатні прослужити новому власнику ще не один рік. Особливо якщо купувати їх через ADAM UA, де покупцям пропонують товар лише перевіреної якості в робочому стані. А коли в процесі експлуатації агромашини знадобляться запчастини та розхідні матеріали, то оригінальні деталі John Deere без проблем можна придбати в Україні, причому як нові, так і зі шроту.

  Тож підсумовуючи, можна впевнено говорити, що навіть вживаний комбайн John Deere – це вигідна інвестиція і для аграрія-початківця, і для поважного фермера, який раціонально підходить до питання купівлі агротехніки.