Чи потрібно носити компресійні панчохи під час вагітності?

  677

  Під час вагітності організм жінки потерпає величезні навантаження, які відображаються на роботі внутрішніх органів і викликають збій в їхньому нормальному функціонуванні.

  При цьому хронічні захворювання проявляються з новою силою. Впоратися з найбільш поширеним дискомфортом, що виникає у період вагітності, допоможуть компресійні панчохи від спеціалізованого магазину ортопедичних виробів “Ортоп”.

  Антиварикозні панчохи для вагітних застосовують при:

  • схильності до набряків нижніх кінцівок;
  • при відчутті тяжкості та скутості в ногах;
  • при діагностованому варикозному розширенні вен і для профілактики його появи;
  • при наявності судинних сіточок на тілі;
  • при клінічних ознаках можливості появи тромбоемболії.

  Більшості жінок в обов’язковому порядку назначаються антиварикозні панчохи для пологів – як при природних пологах, так і при операції кесаревого розтину. Ті перенавантаження, які припадають на судини жінки під час потуг, можуть потенційно призвести до їх патологічного розширення, ушкодження, виникнення тромбів. Щоб виключити можливість такого згубного впливу, потрібно користуватися панчохами з компресією, які необхідно одягти заздалегідь і зняти тільки з рекомендації лікаря, не раніше, ніж за кілька годин після розродження.

  Які панчохи обрати?

  У першу чергу, потрібно звернути увагу на матеріал, з якого виготовлені панчохи. Суть впливу медичної білизни полягає у тому, щоб створити відповідні рівні компресії на щиколотці, ікрі та стегні жінки. Панчохи повинні бути виготовлені з гіпоалергенних матеріалів, щоб уникнути шкірних реакцій, із застосуванням натуральних ниток. Неякісні панчохи занадто еластичні, тому не можуть виконати компресійні функції. Натуральні нитки у складі попереджають надлишкове розтягнення і мають різну щільність в залежності від ділянки ноги.

  Необхідно проконсультуватися з лікарем з приводу класу компресії білизни. Від правильно підібраного виду панчох залежить їх ефективність. Вирізняють 4 рівня – від профілактичного до максимального, що забезпечує максимальний тиск на ногу.

  Компресійні панчохи купити в Києві можна у спеціалізованому магазині “Ортоп”. Ми пропонуємо високоякісні вироби за доступними цінами і піклуємось про ваше здоров’я.