Bit Trade Статистика роботи сервісу з моменту запуску відкритих торгів Bitbon

  136

  Бітбон – головна валюта платформи. Із залученням Бітбон стануть доступні угоди із криптовалютами BTC, USD, EUR, LTC, ETH.

  Відслідковувати поточні курси та їх зміну можна завдяки графікам, котрі доступні через функціонал сайту. В залежності від вибору користувачів, статистка оновлюється раз у хвилину чи день.

  Навівши на криву графіка, трейдеру будуть доступні такі дані:

  • ціна (максимальна);
  • час завершення угоди;
  • ціна (мінімальна).

  Платформа Біт Трейд надає необмежені можливості для проведення успішних операцій. Трейдеру достатньо лише розібратися із функціоналом сайту та інструментами сервісу цифрових активів Біт Трейд котрі посприяють розробці власної стратегії.

  З моменту старта відкритих торгів Bitbon, котрий відбувся 16 листопада 2018 року, вже пройшов достатньо тривалий період. Тож сьогодні можна впевнено стревджувати, що даний сервіс повністю виконує свою роботу у частині просування Bitbon на міжнародний рівень завдяки користуванню Клієнтами інструментів Bit Trade та планових оновлень сервісу, направлених на оптимізацію та розширення послуг, що надаються. Так, зовсім нещодавно Клієнтам сервісу була надана можливість покупати та продавати одиниці обліку цифрового активу Bitbon не тільки за долари США (USD), але і за євро (EUR), гривні (UAН), російські рублі (RUB) и казахстанські тенге (KZT). Також до старту Майнінга Community PoS сервіс Bit Trade запропонував вигідні умови покупки Bitbon, щи привело до значного збільшення кількості Учасників Системы Bitbon, котрі ведуть свою діяльність в статусі майнера.

  Пропонуємо вам ознайомитися зі статистичними показниками, які характеризують роботу сервісу Bit Trade с моменту запуску відкритих торгів Bitbon до 22 липня 2020 року:

  Зареєстровано 22465 Клієнтів сервісу Bit Trade, котрі стали Участниками Системи Bitbon.

  Торговий оборот сервису Bit Trade по торговим інструментам склав 4 700 000 USD.

  Загальна кількість Клієнтів сервису Bit Trade, котрі скористувалися можливістю покупки та продажу Bitbon, — 14500.

  Приблизний не ринковий оборот покупки та продажу Bitbon орієнтовно склав 11 000 000 USD.

  Звертаємо вашу увагу на те, що через заплановані оновлення та запуску розширених функцій One Space управління Вашим обліковим записом в Системі Bitbon та відповідно, Assetbox буде доступно на One Space. Таким чином, сервіс Bit Trade буде виконувати тільки функцію обміну. При цьому Користувачі Системи Бітбон зможуть самостійно обирати способи обміну із пропонуючи інших сервісів, котрі будуть взаємодіяти із системою.