5 причин перейти на капсули для прання

  1029

  Ринок побутової хімії переповнений новими пропозиціями. Але за домашніми клопотами рідко знаходиться час на експерименти. Купуємо або щось за знижкою, або вже давно відоме: навіщо ризикувати? Але часом варто відкритись до чогось нового. Капсули для прання мають всі шанси витіснити пральний порошок. І ось щонайменше 5 відповідей на ваше «чому?»

  1. Ефективність

  Гранули порошку можуть розчинятись дуже довго, часом — навіть до кінця циклу прання. А що вже говорити про порошок, який через попадання вологи відсирів та збився в грудки… Гель — це розчин, отже, саме той засіб, який добре виполіскується та не залишається між волокнами тканин. Відповідно, розводів та плям на одязі ви теж не отримаєте, як часом трапляється після прання порошком.

  Завдяки своєму складу пральні капсули ефективні за дуже низької температури води.

  Ще один аспект — ефективність капсул не псується з часом, як трапляється з порошком. Адже останній вивітрюється, через що ефективність прання знижується.

  2. Зручність у використанні

  Пральні капсули герметичні та компактні. Вони не займають багато місця.

  Завдяки точній кількості капсул ви напевне зможете передбачити, коли краще завітати наступного разу до магазину, наприклад, у EVA.ua. Раптова нестача засобу для прання не зіпсує вам плани.

  Ще одна перевага — точне дозування. Капсули для прання вже мають фіксовану кількість мийного засобу. Адже, зізнайтесь, мало хто вимірює до грамів кількість порошку. Часто ця процедура відбувається, як кажуть, «на око». Значно простіше взяти капсулу та покласти її до барабану, не забруднивши при цьому відсіки для пральних засобів. Тепер будь-хто із членів родини розбереться з «таїнством» завантаження пральної машини, а ви матимете трішечки більше часу для себе.

  3. Економічність

  В складі капсул міститься кондиціонер. Саме тому вони коштують дорожче, ніж звичайний порошок. Але якщо до його вартості додати вартість кондиціонеру, то стає одразу зрозуміло, що ціна капсул для прання виправдана й вигідна.

  Завдяки фіксованому дозуванню ви ніколи не матимете несподіванок на кшталт: «Упс, пересипав у відсік/розсипала на підлогу». Завдяки щільній оболонці капсули ви не втратите ані граму засобу, за який заплатили.

  4. Турбота про власне здоров’я

  Часточки порошку потрапляють у повітря, а з нього — прямісінько до наших очей та дихальних шляхів. Особливо небезпечно його використовувати для дитячого одягу, адже ви ще не знаєте напевне, як відреагує юний організм на такий сильний алерген. Тому порошок — не найкращий вибір для здоров’я родини. Як мінімум ви подразнюєте слизову оболонку. Хоча ні… В найкращому випадку ви купуєте капсули та більше не переймаєтесь цими проблемами. Адже алергічну реакцію може викликати лише пошкоджена капсула. Сама ж оболонка не виділяє жодних випарувань.

  5. Універсальність

  Завдяки кондиціонеру, капсулами можна прати білизну та делікатні тканини. Також до складу засобу входять потужні відбілювачі та плямовивідники, що знімає потребу додавати їх окремо.