5 переваг нового поліфункціонального комплексу ANDRIYIVSKY City Space

  54

  У Подільському районі зводиться клубний будинок ANDRIYIVSKY City Space. Преміальне розташування, вишукана архітектура, власна інфраструктура, наявність підземного паркінгу з можливістю заряджати електрокари, ретельно продумані планування — ключові моменти, на яких акцентує забудовник.

  Особливості ANDRIYIVSKY City Space

  Про які переваги житлового комплексу АНДРІЇВСЬКИЙ необхідно знати інвесторам?

  Естетика

  Новий комплекс вирізняється вишуканою архітектурою, що не є обмеженою модними тенденціями й часовими рамками. Для оздоблення вибрано локальну гірську породу — габро. Поруччя, профілі та фурнітуру на фасаді буде виконано зі сталі, анодованої під зелену, злегка патиновану, латунь.

  Локація — в історичному центрі Києва

  Об’єкт розташований на Андріївській вулиці, за п’ять хвилин пішки від набережної Дніпра. До вулиці Петра Сагайдачного, яка сполучає Контрактову й Поштову площі, — 10 хвилин пішки. У радіусі одного кілометра знаходяться Театр на Подолі та Національний університет «Києво-Могилянська академія». Безпосередньо поруч зосереджені популярні кав’ярні-кондитерські, ресторани, шоуруми, книжкові магазини, музеї й артпростори.

  Концептуальна внутрішня інфраструктура

  Значну частину квадратних метрів у новому комплексі відведено під комерцію та офісні простори. Заплановано відкриття магазинів різного призначення. На даху будинку буде працювати ресторан з оглядовою терасою, звідки відкриватиметься незабутній краєвид на місто.

  Лімітована колекція апартаментів

  У новому комплексі запроєктовано всього 16 апартаментів. Площа нерухомості варіюється від 101 кв. м до 207 кв. м. Для всіх апартаментів у ЖК ANDRIYIVSKY City Space характерні вільні планування, тому власники отримують свободу дій при організації житлового простору.

  Буде встановлено великі вікна, що забезпечують якісну інсоляцію. Висота стель — 3,25 м. З плануваннями можна ознайомитися на офіційному сайті проєкту.

  Чудові видові характеристики

  ANDRIYIVSKY City Space вражає вікновидом на Дніпро та Андріївську церкву, що відіграє важливе значення при виборі нерухомості. Такі апартаменти завжди матимуть попит, а тому є надійним капіталовкладенням.

  Щоб дізнатися вартість та умови придбання нерухомості у поліфункціональному комплексі ANDRIYIVSKY City Space, а також ознайомитися з дозвільною документацією, відвідайте відділ продажу.