5 найбільших вантажних автомобілів у світі, котрі вражають уяву

  2722

  Уяві та креативності сучасних автомобілебудівників нема меж. Спеціально для тих водіїв, які мріють, щоб їх вантажівка була не лише взірцем практичності та надійності, але й виділялася з-поміж тисяч сірих та одноманітних транспортних засобів, ми створили рейтинг із п’яти найбільших вантажних машин у світі.

  1. Liebherr TI 274

  Виготовлена у Німеччині Liebherr TI 274 визнана найгігантськішою вантажівкою світу. ЇЇ маса без вантажу становить біля 203 тонн, а максимальна місткість – 592 тонни. Загорілись бажанням придбати? В такому разі цей велетень обійдеться вам 3,5 мільйони доларів США.

  2. Hitachi EH50000AC-3

  Модель EH50000AC-3 – безперечно гордість японського концерну Hitachi. Ця вантажівка прекрасно зарекомендувала себе у гірничодобувній та будівельній промисловості. Потужний дизельний двигун QSKTT A60-CE дає можливість використовувати 2 850 кінських сил. Серед інших особливостей гідні уваги система підйому крана для гідравліки, панель приладів з підсвічуванням РКІ та 3G моніторинг дороги. Придбавши Hitachi EH50000AC-3, ви зможете оцінити неперевершену якість та надійність найгабаритнішого представника автопромисловості країни сонця, що сходить.

  3. Caterpillar 795F AC

  Ця «мащинка» може сміливо пишатися приголомшливими габаритами та 16-циліндровим двигуном із чудовою системою охолодження. Caterpillar 795F AC без жодних проблем забезпечить перевезення будь-яких вантажів масою до 313 тонн. Більше того, дана модель оснащена сучасною 3G системою моніторингу та аналізу дороги. Варто зазначити, що продукція компанії Caterpillar була визнана однією із найбільш популярних в Україні. Починаючи із 2017 року, український ринок представлений низкою провідних європейських дилерів, що дає змогу малому та середньому бізнесу в аграрній, гірничодобувній або будівельній сфері придбати надійні та перевірені за міжнародними стандартами вантажні автомобілі марки Caterpillar.

  4. Belaz 7571

  Справжня візитівка Білорусі та постійний учасник парадів на честь Дня Незалежності, Belaz 7571 широко використовується у будівельній і гірничій промисловості. Вага вантажівки складає приголомшливі 81 тонни. У Belaz 7571 використовуються шини 59/80RC3, котрі ідеально підходять навіть для найбільш важкодоступних ділянок дороги. Надійні вантажні автомобілі марки Belaz можна придбати в Україні у офіційного дилера Kleyn Trucks.

  5. Komatsu 960e-1K

  Виготовлений у місті Пеорія (штат Іллінойс, США), Komatsu 960e-1K може похвалитися 4-циліндровим двигуном потужністю 3500 кінських сил. Максимальна вантажомісткість даного авто складає 400 тонн. Слід зазначити, що продукція компанії Komatsu займає одну з найвагоміших ніш в плані популярності серед усіх вантажних автомобілів Північної Америки.  • інші новини