Природний спа-відпочинок: дивовижний пляж Hot Water Beach в Новій Зеландії!

380

Нова Зеландія – барвиста країна, де кожен знайде для себе розвагу до душі. Первозданна природа, шикарні гори і озера, дивовижні льодовики і неповторні ліси … Проте справжнім відкриттям для відвідувачів цієї країни стане пляж з гарячою водою (Hot Water Beach), розташований на східному узбережжі півострова Coromandel. Природний феномен пояснюється тим, що під час відливу на поверхню піднімається вода з підземного геотермального джерела!

«Попаритися» на природному спа-курорті щорічно приїжджає близько 130 000 чоловік. Люди створюють собі всі умови для того, щоб повною мірою насолоджуватися геотермальними джерелами: відпочиваючі викопують в піску великі ями, які поступово наповнюються гарячими струменями води. Невеликий п’ятачок над джерелом розташований між кордонами низької і високої води, тому він прихований океаном весь час, за винятком 3-4-х годинного інтервалу під час самого відливу. Імпровізована купіль абсолютно не поступається спеціальним ваннам в елітних спа-готелях, але варто враховувати, що температура води може досягати 64 градусів Цельсія.

Багато туристів приходять на пляж з лопатами, щоб викопати собі «лунку», але керівництво пляжу стурбоване безпекою відвідувачів. Гарячі джерела навіть під час відливу знаходяться недалеко від моря, тому ті, хто розніжився і втратив пильність, ризикують постраждати від хвиль прибою. Однак якщо дотримуватися запобіжних заходів, гарячий пляж в Новій Зеландії цілком може стати улюбленим місцем відпочинку для тих, хто любить оригінальні розваги. Змагатися в незвичайності з цим пляжем може хіба що пляж Національного парку Маккерічер в Каліфорнії. Це місце по праву вважають найкрасивішим пляжем в світі , адже викладений він сяючим килимом зі скляних алмазів, рубінів та смарагдів!

Природний спа-відпочинок: дивовижний пляж Hot Water Beach в Новій Зеландії! (1)

Природний спа-відпочинок: дивовижний пляж Hot Water Beach в Новій Зеландії! (2)

Природний спа-відпочинок: дивовижний пляж Hot Water Beach в Новій Зеландії! (3)

Природний спа-відпочинок: дивовижний пляж Hot Water Beach в Новій Зеландії! (4)

Природний спа-відпочинок: дивовижний пляж Hot Water Beach в Новій Зеландії! (5)

Природний спа-відпочинок: дивовижний пляж Hot Water Beach в Новій Зеландії! (6)• не пропусти