Ганапольський пояснив, чим Путіну відгукнеться пожежа в Кемерово

  75

  Акції протесту після пожежі в Кемерово, в якому загинули 64 людини, змусили президента Росії Володимира Путіна приймати незручні для себе рішення, що виключає його абсолютну “царську” владу в майбутньому.

  За його словами, на перший погляд здається, що “хвиля протестів повністю поглинена владою”, проте тепер стало зрозуміло, що під впливом народного гніву чиновників доведеться міняти, пише журналіст Матвій Ганапольський у своєму блозі на ” Обозревателе “.

  “Перед нами перший випадок, коли ціною життя людей і народного сказу Путіну довелося прийняти рішення і прибрати Амана Тулєєва”, – зазначив він, додавши, що спосіб зміни влади в даному випадку не грає особливої ​​ролі.

  Ганапольський звернув увагу, що екс-губернатор Кемеровської області Аман Тулєєв після цієї пожежі більше б не зміг “тримати регіон”, щоб не дозволяти проблемам виходити на федеральний рівень.

  Журналіст наголосив, що в Росії в багатьох містах з різних приводів почали збиратися люди, які вимагають відставки влади і просять Володимира Путіна допомогти, оскільки для них він залишився єдиним авторитетом.

  Однак система Володимира Путіна, за словами Ганапольского, повністю виключає зміну влади під тиском народу.

  “Ми спостерігаємо дивний політичний парадокс. Люди апелюють до Путіна, як до єдиного морального і реального авторитета, який здобув грандіозну перемогу на виборах, але вимагають від нього те, що Путін теоретично не хотів би виконувати”, – пояснив він.

  Журналіст зазначив, що Путіну необхідно, щоб кожен губернатор контролював свій регіон і “був підзвітний виключно царю Росії”. І ця схема “дала тріщину”, оскільки будь-яке самодержавство під час інтернету неможливо.

  “Можливо, Путін, який цар Росії, хоча не хоче так себе називати, під силою обставин, не йдучи з поста, буде дрейфувати до деякого обмеження свого свавілля і вседозволеності”, – резюмував Ганапольський.  • інші новини
  • не пропусти

  • магазин