“Путін потрапив у пастку”: The Times назвав потужну зброю Росії проти України

  1616

  Росія активно використовує дезінформацію, як потужну зброю в боротьбі проти України і країн Заходу.

  “Дезінформація” – слово і поняття, винайдені в Радянському Союзі… Не дивно, що Володимир Путін – кадровий співробітник КДБ, людина, чия думка сформувалася його періодом служби в розвідці, теж вважає дезінформацію могутньою зброєю, наявною в арсеналі Росії”, – пише The Times.

  Відзначається, що російські листи про масштаби підкупів шокують своїм цинізмом.

  “Зведення несанкціоновано розголошених електронних листів Кремля про те, як вести кампанію дезінформації в Україні, вражає своєю безсоромною і аморальним цинізмом. В них встановлені навіть ціни – скільки потрібно заплатити Росії, щоб підкупити громадську думку в Україні і корумпувати продажних офіційних осіб цієї країни”, – відзначають автори.

  При цьому, за їхніми словами, сценарій боротьби Росії проти України був “зі значним успіхом” успішно випробуваний і в країнах Заходу. А російських пропагандистів вони вважають “молодими, розумними, моторними і досвідченими”.

  У той же час у The Times відзначають, що “врешті решт брехуни потрапляють в пастку власної брехні. І спроби Москви сіяти замішання, до яких вона вдається як до інстинктивної реакції на будь-яку складну ситуацію, налаштували проти неї зовнішній світ”.

  “Дезінформація – найшвидший спосіб позбутися поваги, довіри і політичного впливу”, – резюмували автори.


  • не пропусти

  • магазин