Клаустрофобія, соціофобія і боязнь відповідальності: які страхи характерні для знаків Зодіаку

  207

  Для кожного знака Зодіаку характерні не тільки свої особливості поведінки, а також і певні позитивні або негативні якості. Вивчення “темної сторони” кожного знаку, як і страхів, допоможе розібратися в тому, як уникнути дискомфорту і помітно спростити собі життя.

  Дійсно, чим більше ми усвідомлюємо свої фобії і негативні сторони, які їх підживлюють, тим більше і швидше зможемо перемогти їх і стати краще. Про те, які страхи притаманні кожному знаку Зодіаку, пропонує дізнатися видання Cluber.

  Овен: страх втратити людей

  Єдине, що страшніше для Овна, ніж програти – це втратити друга в процесі бою. Хоча вони цього не зрозуміють до тих пір, поки не перестануть боятися.

  Овен – воїн, який впадає в бій не тільки тому, що хоче перемогти, але тому, що це відповідає його природі. Представники знаку насолоджуються гарною битвою і навіть протидіятимуть тим, кого люблять, часто не розуміючи цього. На жаль, ця невгамовність підштовхує їх до постійної боротьби, просто щоб вивести енергію. Це порочне коло.

  Телець: боязнь фінансової нестабільності

  Телець любить комфорт. Вони насолоджуються найпростішими зручностями: хороша їжа, хороші друзі, камін і все, що сприяє теплій атмосфері. Для Тельця також характерна постійна необхідність в тому, щоб постійно перебувати в комфорті.

  Речі, яких вони потребують, повинні підтримуватися фінансовою стабільністю, Телець охороняє свої гроші і бореться з боргом, як з чумою. Якщо вони бачать, що їх баланс рахунку зменшується, перше, про що вони турбуються – це зміни, які повинні внести в свій спосіб життя.

  Вони не заробляють гроші, просто щоб заробити, вони заробляють, щоб витрачати. Ніщо не лякає їх більше, ніж нестабільність, фінансова або будь-яка інша.

  Близнюки: страх прийняття рішень

  Близнюки постійно змінюють свої рішення, думки, вибори і навіть свої обіцянки для себе/інших. Причина? Їм не хочеться дотримуватися їх. Така якість робить їх гнучкими маніпуляторами.

  У Близнюків дійсно є дві різні сторони їх особистостей (більше двох, коли мова йде про чоловіків-близнюків), які постійно перебувають в конфлікті один з одним. В ту хвилину, коли вони погоджуються на один вибір, їх “інша половина” починає “чинити опір” і цей вибір неодноразово міняти.

  Рак: страх покинути будинок

  Раки страждають агорафобією. Їм подобається залишатися в безпечній зоні, де ніхто не може заподіяти їм шкоду. Іронія агорафобії, яка визначається як “страх опинитися в пастці в місцях або в ситуаціях, коли втеча утруднений”, полягає в тому, що він робить людей, які страждають від цього, ув’язненими.

  Рак може відчувати себе більш безпечним в зоні, до якої вони звикли, а от будь-яка ізоляція абсолютно не підходить для них. Їм потрібно навчитися робити те, що їх лякає, йти в місця, які фізично і емоційно незнайомі. Таким чином, вони можуть дізнатися, що особиста свобода більше пов’язана з внутрішніми, ніж зовнішніми обставинами.

  Лев: страх бути проігнорованим

  Якщо є хоч одна річ, яку Лев боїться найбільше, то це – бути непомітними. На щастя для них самих, Леви знають, як працювати з цим страхом в мотиваційному ключі. Вони роблять майже все, щоб їх оточення не могло ігнорувати їх, або через мову тіла, або те, як через те, як вони виражають себе. Лев повинен бути свідком подій. Їм потрібно побачити, щоб повірити. Така частина їх мислення.

  Діва: страх перед недосконалістю

  Найменша дезорганізація в особистому житті Дів або в навколишній світ може викликати у представників знаку справжнє почуття відчаю. При чому Діви свідомо бояться не тільки зовнішньї недосконалості, але і власних внутрішніх вад і недоліків.

  Терези: страх самотності

  Інтелектуальні, люблячі, пристрасні Терези – хороші романтичні партнери. Важко уявити, що вони проводять своє життя на самоті. До того ж, їх це лякає. Терези зазвичай дуже моногамні.

  Скорпіон: страх інтимності

  Скорпіони – темні, глибокі, складні люди. Можливо, ви читали, що Риби – самий чутливий знак Зодіаку, але це тому, що Риби сміливо можуть показувати свої емоції. Скорпіони, можливо, ще більш чутливі, але не показують цього. Чутливість Скорпіона паралізує.

  Стрілець: страх перед закритими просторами

  Стрільці – дослідники. Вони люблять подорожувати по світу в пошуках своїх особистих істин. Можливо, через вплив Юпітера, який наділяє кожного Стрільця певним ступенем клаустрофобії, вони бояться замкнутих просторів або повсякденних обов’язків, які змушують їх відчувати себе обмеженими. Ніщо не лякає їх більше, ніж перешкода власної волі.

  Козеріг: страх невдачі

  Козероги – дуже ділові люди. Вони трудоголіки, що в значній мірі є найкращим видом залежності. Але тіньова сторона їх здатності підніматися по сходах до успіху – це глибоко укорінений страх невдачі. Козероги, можливо, успадкували це прагнення до успіху/страху невдачі від якихось перекручених відносин з їх батьком.

  Водолій: страх перед інституціоналізацією

  Водолій буде витрачати своє життя, уникаючи будь-якого інтелектуального захоплення. В цьому відношенні вони дуже схожі на Стрільця, крім того, що їх клаустрофобія спрямована на установи, такі як корпоративна робота, школа, лікарня або шлюб. Вони розглядають всі ці установи, як свого роду інтелектуальний висновок і ненавидять будь-який “груповий розум”.

  Риби: страх відповідальності

  Риби живуть у світі фантазій, де вони просто не хочуть рости. Вся справа в контрастах: представники цього знака як би наповнені мудрістю століть, але без унції істинної зрілості.

  Риби отримали дар нескінченної творчості, з яким приходить повна нездатність справлятися з повсякденним життям. Ось чому так багато Риб звертаються до наркотиків і алкоголю, щоб ефективно “відключити” обов’язки зовнішнього світу.


  • не пропусти

  • магазин