Справа на $3 млрд: ПриватБанк подав до суду на аудитора “великої четвірки”

  214

  ПриватБанк подав в районний суд Нікосії (Кіпр) офіційний судовий позов щодо міжнародної аудиторської та консалтингової компанії PricewaterhouseCoopers та української ПрайсвотерхаусКуперс.

  “Сума позовної заяви становить 3 мільярди доларів як відшкодування збитків, яких, як вважає ПриватБанк, він зазнав унаслідок серйозних і значних порушень з боку PwC своїх обов’язків і, перш за все, обов’язків під час перевірки фінансової звітності ПриватБанку за звітні періоди, що закінчуються 31 грудня 2013 року, 31 грудня 2014 року та 31 грудня 2015 року”, – повідомляється на сайті фінустанови.

  У ПриватБанку відзначають, що після подачі судового позову проти колишніх власників банку у Високому суді Лондона, позовна заява проти PwC є наступним важливим кроком, зробленим для відшкодування величезних збитків, тягар від яких в значній мірі впливає на економіку України.

  “Подача позову проти PwC є логічним і необхідним кроком, з огляду на велику відповідальність PwC з перевірки фінансової звітності банку. Абсолютна нездатність PwC виявити в банку операції шахрайства протягом багатьох років призвела до того, що практично весь корпоративний кредитний портфель банку не обслуговується й не має відповідного заставного забезпечення. Відтепер кіпрський суд буде ухвалювати рішення щодо PwC в установленому порядку”, – підкреслив голова правління ПриватБанку Петр Крумханзл.

  ПриватБанк доручив міжнародній юридичній компанії Quinn Emanuel Urquhart & Sullivan (Великобританія) спільно з кіпрськими юридичними фірмами Antis Triantafyllides & Sons та Chrysses Demetriades & Co представляти його інтереси в ході судових розглядів з PwC.

  Нагадаємо, що PwC входить в четвірку найбільших аудиторських компаній світу.  • інші новини
  • не пропусти

  • магазин