Всім до лікаря: в Україні стартувала кампанія з підписання договорів

  115

  У понеділок, 2 квітня, в Україні стартувала кампанія з вибору лікаря первинної медичної допомоги.

  Так, з цього дня кожен українець може вибрати для себе лікаря незалежно від місця прописки чи проживання, і підписати з ним договір.

  Всупереч популярному міфу, що сім’ю повинен обслуговувати тільки один лікар, кожен може вибрати для себе свого терапевта (для дорослих), сімейного лікаря (для дорослих і дітей) або педіатра (для дітей).

  Для того щоб підписати договір, потрібно звернутися до обраного вами медичного закладу з паспортом, ІПН, свідоцтвом про народження (якщо договір укладається на дитину) і телефоном (якщо немає – не біда).

  Зверніться до реєстратури (без попереднього запису і талонів), назвіть прізвище лікаря, з яким би хотіли вступити “в медичні відносини”.

  Співробітник реєстратури (або інша уповноважена особа) заповнить договір, внесе ваші дані в електронну базу системи E-Health і дасть вам копію договору для підпису і зберігання.

  Відтепер у вас офіційно є свій лікар.

  І не турбуйтеся, якщо раптом ви вирішили переїхати, або ваш доктор перестав вас влаштовувати. Ви в будь-який час можете підписати договір з іншим лікарем, а попередня декларація буде анульована. При цьому ніяких штрафних санкцій.

  Крім того, перебуваючи у відрядженні або на відпочинку, ви все одно можете звертатися за допомогою в інші медзаклади. Там вам, як і раніше, нададуть необхідну вам медичну допомогу (це передбачається законом, і до 2020 року, поки медична сфера України повністю не буде відреформована, відмовити в ній вам не можуть).  • інші новини
  • не пропусти

  • магазин