Пожежа в Кемерово: в Росії призначили крайньою Україну

  89

  У Росії прийшли до висновку, що вкидання недостовірних даних про пожежу в Кемерово в основному йшли з України та Туреччини (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

  Таку думку озвучив прес-секретар президента Російської Федерації Дмитро Пєсков, якого процитувала ведуча пропагандистської програми “60 хвилин” на телеканалі “Росія 1”.

  Крім того, вона також озвучила думку спікера Державної Думи В’ячеслава Володіна, згідно з якою таким чином нібито була проведена спроба “обкатати” в Росії технологію кольорових революцій.

  За інформацією ВВС, заяву про вкидання з України і Туреччини Пєсков зробив під час спілкування зі студентами на ток-шоу “У точку”, яке проходило на факультеті комунікацій, медіа і дизайну Вищої школи економіки.

  “Найчастіше так і відбувається: плітки, поширення сарафанного радіо, тим паче в таких трагічних ситуаціях. До речі, не обійшлося і без доброзичливців в лапках – тих, хто свідомо вкидав таку інформацію. Вкидання ми встановили – в основному з двох країн йшло: з України та з Туреччини. Інше питання, чому з цих країн, але інформація про 300, 400, 500 загиблих таким чином вкидається”, – сказав прес-секретар Путіна.


  • не пропусти

  • магазин