Ордери видані: Британія анонсувала жорсткі заходи проти Росії через Скрипаля

  262

  Великобританія у відповідь на отруєння шпигуна-перебіжчика Сергія Скрипаля збирається вжити заходів щодо російського капіталу сумнівного походження.

  За словами британського міністра оборони Гевіна Вільямсона, Лондон уже видав ордери на арешт даного майна, передає “Інтерфакс-Україна“.

  “Уже є ордера на арешт сумнівного майна, щодо якого у Великобританії недавно вже почав діяти новий закон. Наша мета забезпечити, щоб будь-який незрозумілим чином здобуте майно було взято на облік, і для цього робляться необхідні кроки”, – сказав він на прес- конференції в Талліні в понеділок, 26 березня.

  За його словами уряд в найближчі тижні і місяці буде працювати дуже старанно і забезпечить, щоб цими проблемами займалися.

  Вільямсон висловив упевненість, що метою президента Росії Володимира Путіна є внесення розколу між Великобританією і її союзниками, “але Естонія і багато інших держав показали, що це неможливо”.

  Міністр також заявив, що він не готовий розповісти про можливі подальші кроки Великобританії щодо Росії, і що про це має повідомити прем’єр-міністр Тереза ​​Мей.


  • не пропусти

  • магазин