Бред Пітт повернувся до колишньої дружини

  1294

  Зарубіжні ЗМІ активно почали поширювати інформацію про те, що колись легендарна голлівудська пара Дженніфер Еністон і Бред Пітт знову разом.

  Через місяць після розриву Джастіна Теру і Дженніфер Еністон таблоїд Star вийшов з сенсаційною обкладинкою – знімком, де цілуються колишні чоловік та дружина Пітт і Еністон. Коментуючи фото, Star повідомив, що знаменитості дійсно зустрічаються, і сталося це завдяки другу Пітта Джорджу Клуні, пише Elle.

  Повідомляється, що Клуні був першим, хто подзвонив Бреду Пітту після того, як від нього пішла Анджеліна Джолі. Клуні і наполіг на тому, щоб його друг спробував відновити відносини з першою дружиною.

  “Як тільки стало відомо, що Джен і Джастін Теру розлучаються, Джордж умовив Бреда зателефонувати їй і спробувати ще раз”, – пише глянець.

  Перша за довгі роки зустріч екс-подружжя трапилася на одній з вечірок на церемонії “Оскар-2018”.

  “Були плани просто заїхати до Джен, випити і все, але Джордж підвіз туди Бреда і відразу поїхав. У підсумку Пітт і Еністон тихо і спокійно поспілкувалися, лід між ними досить швидко розтанув”, – пише Star.

  “Джордж на дух не переносив Енджі (Анджеліну Джолі – Ред.), його дратував той контроль, під який потрапив Бред. Дженніфер же йому дуже подобалася. Коли Пітт і Еністон розлучилися, Джордж був засмучений, особливо коли дізнався, що до справи причетна Джолі, про яку в Голлівуді ніхто слова доброго сказати не міг”, – повідомляє журнал.


  • не пропусти

  • магазин