“Це розплата”: Колесников пояснив ситуацію з Савченко

  119

  Ситуація з позафракційним нардепом Надією Савченко – це розплата за хвастощі і зайвий піар.

  Про це заявив співголова “Опозиційного блоку”, Борис Колесніков в ефірі телеканалу “112 Україна”, передає прес-служба політсили.

  “Я не є фанатом Надії Савченко, але з нею вийшла дуже неприємна ситуація. Вся країна за неї боролася, коли її обміняли і вона прилетіла до Києва – черга стояла з політиків, щоб з нею сфотографуватися. Вручили звання Героя України, а тепер хочуть призначити психіатричну експертизу. Це “Собаче серце” Булгакова, тільки в формі трагедії, а не комедії”, – сказав він.

  Коментуючи питання арешту Надії Савченко, він зазначив, що цього б не довелося робити у Верховній Раді, якщо б влада зняла депутатську недоторканність з усіх, як обіцяла колись.

  “По-перше, вся правляча коаліція, коли прийшла в парламент, декларувала, що скасує депутатську недоторканність. Не скасувала, а якби зробила це, то такої ситуації просто не було б. А по-друге, вони хочуть притягнути її до відповідальності – будь ласка, проголосували і притягуйте, але навіщо затримувати і заарештовувати? Наскільки я пам’ятаю, Надія Савченко тільки кілька днів тому прилетіла із-за кордону, і вже тоді було відомо, що їй пред’являть звинувачення. Тобто якби вона хотіла піти від слідства, то вона б просто не повернулася б у країнц, і швидше за все ніхто б її ніколи не видав, адже Україні вже не видають, вже довіра закінчилося до української влади. Тому нерозумно і безглуздо жінку піддавати арешту. Можливо, підозри на її рахунок не безпідставні, але дайте людині можливість захиститися на свободі, хай би запропонували хоча б депутатам або просто громадянам взяти її на поруки. А то виходить 26 років реформ, а методи використовуються часів радянської міліції – тримати в тюрмі, вибивати свідчення, щоб зізналися у всьому”, – підкреслив Колесніков

  “Не хочеться зловтішатися, але вся ця ситуація, починаючи з Саакашвілі і закінчуючи Надією Савченко, – це розплата влади за хвастощі і зайвий піар”, – сказав він.  • інші новини
  • не пропусти

  • магазин