Савченко зaтримали прямo в Раді

  463

  Позафракційного нaрдепа Нaдію Савченко зaтримали співрoбітники СБУ прямo в будiвлі Верховнoї Ради.

  Тaк, після гoлосування в зaлі пaрламенту зa зняття з неї недoторканності та арешт вона вийшла на вулицю, де її оточили її прихильники і жуpналісти.

  Савченко відмовилася від будь-яких коментарів.

  Після цього вона повернулася в будівлю Ради, де співробітник СБУ вручив їй підозру.

  “На підставі постанови Верховної Ради України від 22 березня 2018 року про зняття з народного депутата України Савченко Надії Вікторівни депутатської недоторканності, надання дозволу на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання, а також обрання запобіжного заходу у порядку ст. 208 КПК України, затримую вас по підозрою в скоєнні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 109 ККУ, ч. 1 ст. 14, ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 109 ККУ, ч. 1 ст. 14, ч. 2 ст. 28, ст. 112 КК, ч. 1 ст. 14, ч. 3 ст. 258 ККУ, а також ч. 1 ст. 258 із позначкою 3 КК. Вручаю Вам пам’ятку подозреваемог про особи. Тут ваші права і обов’язки. Пропоную Вам пройти зі мною в управління СБУ в Києві та Київській області для складання протоколу затримання, а також застосування до Вас заходів, передбачених законодавством України “, – йдеться в тексті підозри, зачитаному Савченко слідчим СБУ.

  “Ми пішки пройдемося?” – запитала вона у слідчого, на що він відповів, що її відвезуть на авто.

  “Краще – пішки”, – заявила нардеп. Слідчий погодився і вони вийшли з будівлі і попрямували в СБУ.

  Савченко добровільно увійшла в будівлю СБУ

  Йшла вона до будівлі спецслужби в супроводі своїх прихильників, які співали гімн України, і журналістів.

  “Влада прийняла своє рішення. Далі, рішення за вами. Це все, що я можу сказати. До побачення”, – все, що вона сказала журналістам.

  При цьому, як повідомляє NewsOne, адвокат Савченко вже потрапив до неї в будинок СБУ.

  “Адвоката тільки що пустили. Він зайшов в середину. Що там відбувається ми не знаємо. Ми очікуємо якоїсь нової інформації. Ми не знаємо, що буде далі. У нас немає ніякої додаткової інформації. Чекаємо адвоката. Поки залишаємося тут”, – сказала журналістам помічниця Савченко Тетяна Проторченко.

  При цьому через деякий час до СБУ прийшла і мама депутата – Надія Іванівна. Її раніше сама Савченко відправила додому відпочивати.


  • не пропусти

  • магазин