Погода в Україні: синоптик анонсувала суттєвве потепління

  119

  Наступ справжньої весни в Україні буде поступовим.

  Перехід від морозів до плюсових температур почнеться з 26 березня, – розповіла “Обозревателю” синоптик Наталка Діденко.

  “Поки що у нас зберігається холодна погода. Але сильні снігопади поступово будуть припинятися – сьогодні (21 березня. – Ред.) вони пройдуть тільки на північному сході”, – повідомила вона.

  Водночас синоптик пообіцяла, що “більш відчутне потепління, відхід від морозів і перехід до плюсової температури” можна очікувати вже в понеділок, 26 березня. “Можливо, потепління буде не таким відчутним, як нам би хотілося, але це буде перше поступове – наголошую – поступове потепління”, – додала вона.

  За прогнозами синоптика, починаючи з понеділка, 26 березня, на півдні та заході України температура повітря прогріється до +7…+10 градусів, “на решті території України +1…+6”. “Звісно, з коливаннями, тому що холод затягнувся, земля ще досить холодна”, – зауважила вона.

  Відповідаючи на прохання прокоментувати прогноз синоптика Леоніда Горбаня, який пообіцяв сніг і суттєве похолодання 2 квітня, Наталка Діденко заявила: “Я взагалі не коментую подібні речі, тому що це не синоптик. Як я розумію, це так званий народний синоптик”.


  • не пропусти

  • магазин