Нова Пошта знову влипла в скандал: відео

  3458
  Скандал через небажання працівниці спілкуватися з клієнтом українською мовою розгорівся в одному зі столичних відділень “Нової Пошти”.
  Про свій негативний досвід у соціальній мережі Facebook повідомив користувач Олексій Титов.
  За його словами, одна зі співробітниць у “категоричній формі” відмовилася переходити в розмові з ним на українську мову, заявивши, що заради когось вивчати її не збирається.
  “Старший касир (при відсутності адміністратора), на мою думку, невдало вирішила залагодити проблемну ситуацію, запропонувавши шукати того оператора, який зможе обслужити мене російською. Додавши що вони не можуть дискримінувати своїх співробітників”, – написав автор публікації.
  Користувач вважає неприпустимою на четвертому році війни з Росією подібну ситуацію і переконаний: реакція має бути “жорстка і рішуча”.
  Згодом він додав, що працівницю звільнили і висловив сподівання про появу на її місці людини, яка матиме відповідний рівень знання мови.
  Титов закликав повідомляти про подібні випадки утисків прав громадян.
  “Українці не мають права це терпіти. Особливо після всіх подій, що трапились з нашою Країною за останні роки. Я знаю особисто дуже успішних людей в Україні, які, починаючи з 14-го року, перейшли на українську. Це дуже складні процеси, часто болючі, але нам необхідно через це пройти”, – підкреслив він.

  Нова пошта Серія 2

  upd Працівника звільнено. Сподіваюсь на її місце прийде людина із знанням необхідної для роботи, як мінімум у сфері обслуговування, мови. Керівництво пообіцяло поправити свої процеси і навести порядок в цьому плані. Дуже на це сподіваюсь.

  Головне!!! Я вас дуже прошу не терпіти і не замовчувати випадки коли утискають ваші права. Українці не мають права це терпіти. Особливо після всіх подій що трапились з нашою Країною за останні роки.
  Я знаю особисто дуже успішних людей в Україні, що починаючи з 14го року перейшли на українську. Це дуже складні процеси, часто болючі, але нам необхідно через це пройти.
  Я вірю, що у нашої Країни прекрасне майбутнє! Разом ми Сила!

  ———————————————————————————————-
  Приходиш з прекрасним настроєм. Підходиш до вільного оператора і хочеш скористатись послугами… А тут оператор починає тебе посилати кудись, відмовляється обслуговувати й "кидається" відправленням, розказуючи при цьому, що вчити українську вона не буде і все одно вона звільняється скоро. Ще й утікає кудись, покидаючи робоче місце.
  І все це та сама Гайдай Ірина з цього посту:
  https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1595853097133780&id=100001273155704

  1. До сих пір зі мною так і не зв’язались щодо попереднього епізоду.
  2. До сих пір оператори використовують іноземну як мову першого звернення й інформаційних оголошень.
  3. Я з максимальним розумінням ставлюсь до людини, яка через ті чи інші обставини (наприклад, відсутність умов для вивчення мови на тепер уже окупованих територіях) не знає чогось, але докладає зусилля і намагається змінюватись.
  Але я не прийму і не вибачу позицію цього оператора, який принципово не бажає вивчити 3 десятки слів, необхідних для нормального обслуговування.
  На 4-му році війни з Росією має бути жорстка і рішуча реакція на такі ситуації!

  P.s. Відео вирішив-таки записати після ввічливого прохання перейти на мову звернення клієнта й усвідомлення, що ситуація повторюється 1:1, як минулого разу.

  Святослав Літинський (Svyatoslav Litynskyy)
  Roman Matys

  Upd. Велике прохання утриматись від персональних образ працівника.
  У першу чергу мене цікавить виправлення ганебної системи, яка зараз існує.

  Опубліковано Oleksiy Titov 13 вересня 2017 р.  • інші новини
  • не пропусти

  • магазин