Легендарний «Сумрак» розповів, чому ЗСУ сильніше ворога

  1097

  фото: seo-top

  Легендарний генерал-майор, Герой України Ігор Гордійчук пояснив, чому армійці мають перевагу над окупаційними військами

  Своєю думкою начальник Київського військового ліцею ім. Богуна, легендарний боєць антитерористичної операції на Донбасі з позивним «Сумрак», який побував у смертельних «котлах» на війні проти агресора, поділився в інтерв’ю «Новому часу».

  На його думку, Росії «не світить» переможна хода по східним територіям України, оскільки для неї люди (кадрові військові, найманці і лояльні до Кремля сепаратисти) – це лише «сміття».

  Саме з цієї причини агресору не вдасться досягти хоч якогось успіху у війні на Донбасі.

  «У них же країна рабів. Не Росія, а Рабсія – від слова “раб”. Вона не рахує. Люди для неї – сміття. А ми втрачаємо найдорожче», – упевнений Гордійчук.

  Зараз, за його словами, «однозначно їм (силам противника, – ред.) вже не буде такого, як в Криму, або в 2014-му році в Ізюмі, Слов’янську, Краматорську, Артемівську, Дебальцевому, Вуглегірську, Савур-Могилі або в Іловайську, де я отримав поранення. У них тоді була значна перевага і в техніці, і в людських ресурсах», – поділився «Сумрак» подробицями.

  «Навіть якщо тактично метр-два імперія зла захоче отримати, ми зможемо адекватно провести контрзаходи, які дозволять нам досягти успіху», – запевнив воїн, оскільки, вважає він, за останні три роки армія України сильно змінилася.

  «Зараз найголовніше, що морально-психологічна перевага на нашому боці. Ми стали набагато сильнішими духом, свідомістю, інтелектом, розумом. Ми згуртовані, – заявив Гордійчук. – І вже набагато більше людей усвідомлює відповідальність за доручену ділянку, в тому числі, і тут, у тилу».  • інші новини