«Кіборг» назвав оптимальний варіант звільнення Донбасу

  1537

  Донецк Украина Флаг

  Якщо українці, які живуть в «ДНР» і «ЛНР», почнуть підніматися, це буде оптимальним варіантом для звільнення окупованих територій

  Таку думку в коментарі для Politeka висловив учасник оборони Донецького аеропорту, “кіборг» Олександр Берещук.

  «Хлопці хочуть звільняти свою землю. Але на окупованих територіях залишається багато українців. Якщо наступатимемо піхотою, без підтримки артилерії, то зазнаємо великих втрат. Було б добре, щоб заворушились трохи мізки українців, які зараз живуть під «ЛНР» і «ДНР», якби вони почали підніматися, це був би оптимальний варіант», – сказав Берещук.

  Експерт зазначив, що ніхто не хоче повторення в Україні сирійського сценарію, коли інтенсивна робота артилерії і авіації призводить до масових жертв серед мирних жителів.

  У той же час Берещук впевнений, що сили сепаратистів невеликі «Не так багато тих бойовиків залишилося. Сидять кілька ватажків, які охороняють заводи, які ще не порізали і не встигли вивезти до Росії. Просто хочуть ще трохи нажитися. Гляньте на Світлодарську дугу. Пішли наші трохи в наступ, сепаратисти летіли хтозна куди. Якби наші пішли далі, то може, і Дебальцеве зайняли», – сказав експерт.