Що бійцям АТО довелося витерпіти заради поздоровлень Порошенка

  121

  ато бойцы

  Після церемонії нагородження за участю президента Петра Порошенка бійці АТО кілька годин просиділи в аеропорту Маріуполя, зустрівши Новий рік у холодному ангарі

  Як передає Politeka, про це волонтери та українські військовослужбовці пишуть на своїх сторінках в Facebook.

  Зокрема волонтер Ольга Батагова розповіла, що на церемонії були присутні близько 100 бійців «масовки» і 15 героїв, які відзначилися на Світлодарській дузі.

  “Представлених  до нагород везли з передової. Втомлених і замерзлих. Везли у відкритому кузові. Потім натаскували стройову в аеропорту Маріуполя. Нарешті – нагородження. Близько семи вечора 31 грудня закінчилися урочистості і… про них забули. Вони сиділи в порожньому аеропорту. Голодні і страшенно стомлені. Потім, як худобу, загнали в холодний ангар. Там і зустріли Новий рік”, – написала волонтер.

  Також про “пекельні дві доби на морозі” розповіла одна із нагороджених, командир мінометної обслуги Валерія Бурлакова. За її словами, військові відразу після вручення медалей попросили президента направити за ними вертоліт, щоб повернутися до Нового року на позиції, проте прохання так і не було виконано.

  “Президент нас нагородив. Про те, яких пекельних двох діб на морозі, з кавою “тільки для командування”, це коштувало, напишу пізніше. Коли вручав медаль – ризикнула попросити його про вертольоти, щоб ми встигли до Нового року повернутися на позиції, до своїх. Вертушку пообіцяли. Але в той час, коли більш важливі люди полетіли з Маріка спокійно, саме для нас метеоумови раптом виявилися не такими, як треба”, – зазначила вона.  • інші новини