Скандальний новорічний корпоратив: скільки віддали держслужбовці за свято

  1249

  VGNH-noviy-god-12

  Корпоративне свято для київських співробітників державної фіскальної служби обійшовся мінімум у мільйон гривень

  Про це повідомляють «Наші гроші з Денисом Бігусом».

  За інформацією, у розпорядженні Фіскальної служби було знято окремий павільйон №7 на території національного комплексу ВДНГ, куди пускали за списками.

  «Оренда такого павільйону становить коло 50 тисяч гривень на добу, ще 25 тисяч гривень – додаткові орендні кошти за час, що необхідний для декору приміщення», – зазначає видання.

  Як стало відомо, для «фіскалів» влаштували спеціальний випуск відомого новорічного 3D-шоу «Вартові мрій». Вартість квитка на шоу-захід становить 200-2000 гривень у новорічні свята, та 200-1000 гривень з 6 січня. Наразі використовувалася середня вартість квитка у 500 гривень.

  «Розважав фіскалів народний артист України Олександр Пономарьов. Виступ Пономарьова на корпоративному заході учасники шоу-ринку оцінюють приблизно у 6-7 тисяч доларів. Харчування проводили силами кейтерингу. Мінімальне замовлення такого обслуговування від 150 грн на людину. Отже, частування коштувало щонайменше 150 тисяч гривень», – коментує видання.

  Слід зазначити, що загальна вартість заходу складає близько одного мільйона гривень, приблизно на 1000 співробітників фіскальної служби. Приблизно таку цифру підтвердили програмі і джерела в ДФС. За словами співробітника служби, близько 10% вартості заходи покрили відвідувачі, решту суми – профспілкові органи Фіскальної Служби.  • інші новини