Глава СБУ розповів про те, куди переманюють його підлеглих

  666

  Службі безпеки України не вистачає грошей, а бюджет на наступний рік виділяє менше, ніж потрібно відомству. Про це заявив голова СБУ Василь Грицак, пише Експрес.

  “Наш бюджет по пам’яті, це те, що нам вдалося відстояти – це 6 млрд 260 млн грн. Хоча мінімальна потреба, яку ми заявили – це трохи більше 7 млрд. Більше того, у нас більше 80% з нашого бюджету – це заробітна плата і нарахування на ту заробітну плату”, – зазначив голова СБУ.

  “Я відкрию зараз страшну військову таємницю, але я мушу це сказати, на превеликий жаль, в кінці поточного року грошове утримання військовослужбовців Служби безпеки фактично було найнижчим серед правоохоронного і військового блоку”, – сказав Грицак.

  За його словами, співробітники СБУ отримували меншу зарплатню, ніж люди на схожих посадах у Держприкордонслужбі, МВC чи Нацполіції. “Тому грошей нам дійсно не вистачає”, – констатував голова СБУ, якого цитує 112.ua.

  Коментуючи проблему кібератак він підкреслив, що слідчі працюють “на патріотизмі” проти робітників сфери IT, які отримують великі гроші і влаштовують хакерські атаки.

  За словами Грицака, через низьку зарплату працівників держструктури на 3-5 році роботи “переманюють” комерційні організації.