Як кремлівські пропагандисти, загиблі в ТУ-154, оббріхували Україну

  156

  На борту Ту-154, що розбився біля Сочі в Чорному морі, був співробітник російського пропагандистського телеканалу “Звезда” Павло Обухов, який розповідав, як українські “карателі” виставили живий щит із мобілізованих солдатів у Дебальцевому Донецької області, пише Експрес.

  Про це написав у Twitter український журналіст Руслан Дейниченко.

  Крім того, український блогер Марина Данилюк-Ярмолаєва зазначила, що на борту були й інші прокремлівські пропагандисти.

  “Михайло Лужецький, кореспондент НТВ. Отримав у 2014 нагороду “За заслуги перед Вітчизною” II ступеня за Крим. Читай – за накачування ситуації. Дмитро Рунко, кореспондент “Першого каналу”. Фактично супроводжував групи російських військ у Сирії. Низка матеріалів про саперів, обстріли Алеппо, військову поліцію, звільнення Алеппо від “терористів”. Були і українські теми – переговори з питання Донбасу і Савченко.

  Була на борту ще така Доктор Ліза – Єлизавета Глінка, філантроп і любителька всіх військових конфліктів. Не вилазила з Сирії та окупованого Донбасу. Ось як вона оцінювала останній: “Як людина, яка регулярно буває в Донецьку, я не бачила там російських військ, подобається це комусь чути чи не подобається. Є ополчення і є українські війська, які з’ясовують між собою стосунки. Йде громадянська війна, це визнав і Червоний хрест”.

  Раніше ця жінка відвідувала Савченко в ростовському СІЗО. У відкритих джерелах можна знайти, що вона першою рекомендувала тій отримати помилування через “примирення України та РФ”, – написала в Facebook блогер.