Сліди «Азова» знайшли в Бразилії: Кремль панікує

  604

  фото: bigmir

  У Бразилії виявили нібито представників полку Нацгвардії України «Азов», які займалися вербуванням місцевого населення для участі в антитерористичній операції на Донбасі, пише ПолітекА

  Для своїх цілей вони залучали і місцевих «неонацистів», пише «РІА Новини» з посиланням на бразильські медіа.

  Як стверджується, «вербувальників» з України затримали поліцейські штату Ріо-Гранді-ду-Сул.

  За даними слідства, інформацію про наміри «людей з України та інших країн Східної Європи» вони отримали ще близько 10 місяців.

  «Багато людей були затримані та дали свідчення», – стверджує один з керівників розслідування Пауло Сезар Жардім.

  Операції по затриманню одночасно проводилися у восьми містах країни. На даний момент українські «вербувальники» і їх «співробітники» з місцевих уже відпущені на свободу через особливості бразильської системи правосуддя.

  Зокрема, як поділився інформацією один з поліцейських, взяти «на гарячому» нікого не вдалося. «А судова постанова була тільки на затримання для дачі показання та з метою запобігання можливих дій у майбутньому», – пояснив він.

  Попередньо відомо, що заарештовані в рамках операції «Азов» бразильські «неонацисти» вже перебували в розшуку за інші злочини. Під час обшуків у них вилучили комп’ютери, документи і нацистську пропаганду.

  Як відомо, штат Ріо-Гранді-ду-Сул на півдні Бразилії. У свій час його клімат приваблював переселенців з Німеччини, Італії, Польщі, України і низки інших європейських країн.