Дитині, яка вижила після дев’яти днів голоду в зачиненій квартирі, знайшли опікунів

  950

  Для дворічної дівчинки, яка вижила після дев’яти днів без їжі й води в замкнутій квартирі, знайшли патронатну сім’ю.

  Про це повідомляє ТСН.

  Дитину вже перевели з реанімації Київської міської дитячої клінічної лікарні в звичайну одномісну палату, біля неї цілодобово чергує няня.

  «Її життю не загрожує нічого, вона видужує, додає у вазі. Біля неї перебуває індивідуальна няня, яка буде займатися і виконувати всі покладені лікарські призначення», – пояснила заступник головного лікаря Альбіна Анісімова.

  Медики кажуть, що в спілкуванні з дитиною уникають згадок про маму, тата і брата. Також дівчинку за рекомендаціями психологів поки що ізолювали від інших дітей.

  Глава служби у справах дітей Голосіївського району Києва Ірина Антошко розповіла, що для дівчинки та її двомісячної сестри знайшли тимчасовий притулок – патронатну сім’ю. «Вони пройшли вже навчання, підписали договір. Це не дитячий будинок сімейного типу, це невелика сім’я. Там будуть перебувати наші діти. Ми плануємо двох дівчаток влаштувати разом», – сказала вона.

  Діти житимуть у такій сім’ї, поки не вирішиться питання з батьківськими правами батька й матері. Опікунів уже попередили, що вони будуть виконувати обов’язки тимчасово.

  «Вони не виступають у ролі батьків. Тобто чітко підписано договір, як вони повинні поводитися. Щоб дитина до них не прив’язувалася», – кажуть чиновники.

  Журналісти відзначають, що права на третю молодшу дитину жінки намагається довести її цивільний чоловік. Щоб зробити це, йому необхідно довести, що він є батьком маленької дитини.