Ліберал закінчився: гучна заява Ходорковського про Крим обурила українців

  4084

  Заява російського опозиціонера Михайла Ходорковського про те, що українці готові піти на компроміс з РФ з приводу окупованого Криму, викликала гнів користувачів українського сегменту соціальних мереж.

  Про слова Ходорковського написав відомий український блогер Карл Волох на своїй сторінці в Facebook, – повідомляє Апостроф.

  Він зазначив, що про Крим Ходорковський сказав в інтерв’ю естонському телебаченню. Російський опозиціонер заявив, що українське суспільство, крім радикалів, готове піти на компроміс з РФ.

  «Михайло Борисович, ви не могли б нам повідомити імена цих прекрасних людей, готових до компромісу (ну, окрім Медведчука, звичайно)? Тому що я, перебуваючи безвилазно в Україні, бачу лише, як тут радикал на радикалі сидить і радикалом поганяє (якщо користуватися вашою класифікацією). І це я не про Ляшка», – прокоментував блогер заяву Ходорковського.

  «Звичайно, ми готові до компромісу по Криму: після його беззастережного повернення ми готові погодитися лише на 100 млрд репарацій, а не на 1 трлн, як заявляли раніше», «Він вже обробився раз в інтерв’ю, підтримуючи курс імперії. Чого можна було ще від нього чекати», «Просто намагається «проканати під патріота», мабуть, і сидів так…», «Будь-який російський ліберал, як втім і нелiберал, та й взагалі, будь-який росіянин, буквально з пелюшок, за визначенням, «розбирається» в українському суспільстві набагато краще самого українського суспільства», «А мене він запитав? Мене, мешканку Криму? Хочу я компромісів?», «Всі кажуть, що розумний чоловік, але видавати себе за знавця України? Це очевидна дурниця. Перехвалили», «Михайло Борисович своє вєлікодєржавіє нікуди не дiв, навіть в катівнях… він і за розкол Абхазії і Грузії особисто б воював, не дивно», «Його Савченко вкусила або тільки Путін?», «Ви все ще відчуваєте ілюзії щодо російських «лібералів»? Їх лібералізм, як і 100 років тому, «закінчується на українському питанні», «Кокаїнові фантазії», «Там, де починається українське питання закінчується російський ліберал», – коментують інші користувачі Facebook.