Одіозний екс-регіонал знову став батьком

  2008

  У депутата від фракції «Опозиційний блок» Нестора Шуфрича поповнення в родині. Повідомляє портал «АНТІКОР» з посиланням на ЗМІ.

  Про радість в сім’ї «оппоблоківця» повідомила ведуча Оксана Марченко. Телеведуча зі сцени запропонувала записати поздоровлення для Нестора Шуфрича, у якого народилася дочка. Відзначимо, відразу після цих слів почався рекламний блок.

  Нагадаємо, у Шуфрича вже є двоє дітей від перших двох шлюбів. Перша його дружина – Ірина Ярошовець – на момент їхнього шлюбу була дочкою секретаря Закарпатського обкому КПРС, а за освітою – історик. У 1988 році Ірина народила Шуфричу сина Олександра. Зараз він є віце-президентом ФК «Говерла».

  Другою дружиною Шуфрича стала дочка відставного підполковника, модель і переможниця кількох конкурсів краси Наталія Ворона. Вони прожили разом 7 років. У цій родині в 1995 році народився другий син «оппоблоківця», якого назвали на честь батька – Нестором.

  Як стало відомо, молодший Нестор Шуфрич закінчив гімназію, а потім здобував освіту в Швейцарії. Захоплюється музикою і займається живописом.  • інші новини