Найспритніші та найвправніші: як військові ЗСУ змагались у CrossFit (Відео)

  222

  Змагання на витривалість та силу неабияк загартовують українських захисників

  До 25-ої річниці створення Збройних сил України у Києві влаштували змагання з крос-фіту серед військовослужбовців. За звання найсильніших й наспритніших сперечалися курсанти військових вишів та ветерани АТО.

  Підтягування, біг та важка атлетика – крос-фіт – це комплекс вправ, які необхідно виконати якомога швидше і краще. Для військових такі змагання нові, втім, як вони самі зізнаються, ефективніші, ніж було раніше.

  “Раніше були інші стандарти. Раніше були 3 км, 300 метрів, підтягування і все, а зараз комплекс силовий. Наприклад, ті ж самі короба зі снарядами не кожен солдат зможе (здолати), а це дає силу та змогу більшу дистанцію протягнути. Я сам учасник бойових дій”, – розповідає командир зенітно-ракетної артилерійської батареї ЗСУ Андрій Нівецький.

  За правильністю виконання вправ та результатами контроль ведуть судді. Під час змагань фізпідготовка військових їх приємно дивує.

  “Насамперед – повинна бути відмінна фізична підготовка. Загалом наші військові з цим упоралися. У них гарні результати. Ми проаналізували їхню роботу, й у них гідні результати для участі в національних змаганнях з крос-фіту”, – каже суддя змагань Андрій Балабан.

  Загалом у змаганнях взяли участь 14 команд по 4 спортсмени в кожній. Їх планують проводити на постійній основі.

  Наталка Коцкович, Олександр Павленко, “5 канал  • інші новини