Ефір програми на “Інтері” закінчився масштабним скандалом (відео)

    7211

    Вечірній ефір “Чорного дзеркала” на “Інтері” завершився скандалом. Причиною стали слова народного депутата від “Опозиційного блоку” Олександра Вілкула про Евромайдан. Дивіться з 26-ї хвилини. Олександр Вілкул заявив, що в Україні “після перевороту відбулася величезна маніпуляція”, а, незважаючи на обіцянки влади, життя стає “все гірше і гірше”.

    Олександр Вілкул заявив, що в Україні “після перевороту відбулася величезна маніпуляція”, а, незважаючи на обіцянки влади, життя стає “все гірше і гірше”.

    У відповідь нардеп Дмитро Добродомов закликав його вибачитися перед родичами героїв Небесної сотні і українцями за те, що він “назвав Майдан переворотом”. Вілкул у відповідь заявив: “Давайте зосереджуватися на тих питаннях, які потрібні людям”.

    Після цього нардеп Борислав Береза поставив Вілкула перед вибором: “Або він вибачається, або ми встаємо і йдемо!”. Ведучий намагався вирішити ситуацію, що склалася, але депутати спочатку сперечалися, а потім почали розходитися, хоча до кінця ефіру залишалося ще час.