Кабмін затвердив створення «Кабінету пацієнта» в Дії: все, що потрібно знати

    380

    Кабінет Міністрів України дав зелене світло на створення «Кабінету пацієнта» в Дії. Цей новий функціонал обіцяє зробити доступ до медичних даних більш зручним та безпечним, повідомляє Економічна правда.

    «Кабінет пацієнта» — це інноваційна функція, яка дозволить користувачам переглядати та обмінюватися своєю медичною інформацією через портал та мобільний додаток Дія. Згідно з постановою уряду, до центральної бази електронної системи охорони здоров’я буде додано можливість доступу до медичних даних користувача.

    У пояснювальній записці до постанови зазначено, що цей крок направлений на нормативне врегулювання доступу користувачів до функціональних можливостей електронної системи охорони здоров’я через Дію. Це означає, що кожен зможе отримати доступ до своєї медичної інформації в будь-який момент, що значно спростить взаємодію з медичною системою.

    Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров раніше розповідав про переваги «Кабінету пацієнта». Він наголосив, що інтеграція цієї функції у Дію забезпечить надійне зберігання персональних медичних даних та зробить доступ до них максимально зручним. Це нововведення дозволить користувачам легко взаємодіяти з медичними установами, маючи всі необхідні дані під рукою.