У Києві пройде Марш Рівності та благодійний фестиваль зі збором для захисниць та захисників

  296

  Перший Марш Рівності під час війни: київське метро стане центром підтримки ЛГБТК+ спільноти

  Червень цього року буде справжнім прайд-місяцем у Києві! Після довгої перерви через повномасштабну війну, Марш Рівності повертається. Локація? Київське метро – місце, де безпека поєднається з солідарністю. Деталі про подію повідомляє “Детектор медіа”.

  Благодійний освітній фестиваль “КиївПрайд”: що чекати

  9 червня артцентр Closer на вулиці Нижньоюрківській, 31, стане місцем для Благодійного освітнього фестивалю “КиївПрайд”. Це подія, яка об’єднає лекції, дискусії, креативні майстерні, ярмарок українських брендів, психологічні консультації, майстер-класи та, звичайно, музичну програму.

  Нагороди KyivPride Awards: відзначення союзників ЛГБТК+

  Під час фестивалю вручатимуться престижні нагороди KyivPride Awards. Голосування вже відкрите, і серед номінантів такі категорії:

  • Політика: Інна Совсун, Дмитро Кулеба, Дмитро Лубінець
  • Бізнес: ПриватБанк, Uklon, УкрПошта, Comfy, Київстар, Vodafone, ЛУН, ЦУМ, видавництво “Видавництво”
  • Медіа: Wonderzine, Гендер в деталях, Детектор медіа, The Village, Громадське
  • Публічна особа: Володимир Дантес, Марія Тучка (Туча), Влад Болсон, Саша Гонтар

  Благодійний внесок і допомога захисникам України

  Вхід на фестиваль – це благодійний внесок. Всі зібрані кошти будуть направлені на підтримку українських ЛГБТК+ організацій, які збиратимуть 4 мільйони гривень для допомоги захисникам України.

  Марш Рівності в київському метро: безпека перш за все

  16 червня відбудеться довгоочікуваний Марш Рівності. Захід відбудеться з дотриманням всіх безпекових вимог, узгоджених з органами влади. Участь візьмуть до 500 осіб, серед яких активісти, представники ЛГБТК+ та правозахисних організацій, волонтери.

  “КиївПрайд 2024”: бачення та мета

  Організатори наголошують: “В Україні прайд – це платформа для боротьби за права людини. Під час великої війни, це ще й можливість показати світові Україну та залучити допомогу для наших захисників”.

  Детальніше про події “КиївПрайду 2024” та участь у них можна дізнатися на офіційних сторінках організаторів у соціальних мережах.  • інші новини