SpaceX представила рюкзак за $250 для перенесення супутникових тарілок Starlink

  12

  Компанія SpaceX здійснює не тільки успішні пуски ракет і надає послуги супутникового інтернету, але й заробляє на дрібніших сегментах, пов’язаних з космосом бізнесу. Зокрема, в мережі з’явилася інформація про випуск компанією SpaceX рюкзаків за 250 доларів, призначених насамперед для перенесення супутникових тарілок Starlink та супутнього обладнання.

  У ціну Starlink Travel Case у магазині компанії входить також вартість доставки. Продавець згадує, що рюкзак дозволяє безпечно транспортувати термінал Starlink під час подорожей – модель отримала жорсткий корпус із блискавкою. Рюкзак поставляється з лямками, що пристібаються, і додатково має ручки для перенесення. У зовнішності новинки можна розглянути віддалені посилання до естетики Tesla Cybertruck, хоча межі у новинки не такі жорсткі.

  Стверджується, що новинка містить всі елементи, що входять до Starlink Kit, включаючи тарілку, роутер, основу та кабелі. Розмір упаковки становить 64,8х43,2х33,7 см, вага – 4,5 кг.

  За деякими даними, придбати новинку поки неможливо, принаймні — деяким користувачам. Крім того, для входу на сторінку товару необхідна реєстрація Starlink.

  Джерело: Starlink


  • не пропусти

  • магазин