Dell придумала, як перетворити ноутбук на бездротову зарядку для смартфонів та гаджетів

  107

  У бездротових зарядках давно немає нічого нового – деякі смартфони навіть самі здатні заряджати інші пристрої. Проте можливість заряджання смартфонів та інших гаджетів за допомогою ноутбука поки що ніхто не використовував у своїх рішеннях. Першою може стати компанія Dell, яка запатентувала відповідний спосіб.

  Навіть найкращі з ноутбуків мають масу вільного простору на передній панелі, де можна розмістити обладнання для бездротової зарядки електроніки на кшталт смартфонів — саме про це йдеться в патентній заявці Dell, поданій в американське відомство USPTO.

  При цьому заявка №20220239124 не передбачає інтеграції зарядних котушок у корпус ноутбука. Натомість панель бездротової зарядки кріпиться на ноутбуці за допомогою магнітів, а електроживлення «накладці» подаватиметься через спеціальний контакт на самому комп’ютері.

  Поки невідомо, яку потужність навіть теоретично здатна забезпечити подібна накладка, чи зручне розміщення смартфона чи будь-якого іншого пристрою на передній панелі ноутбука, особливо під час роботи — набирати що-небудь у такому режимі можна хіба що при використанні миші та окремої клавіатури.

  Більше того, поки що немає жодних ознак того, що Dell має намір впроваджувати запатентоване рішення в нових продуктах. Відомо, що деякі зареєстровані в патентних відомствах технології роками чекають свого часу.

  Джерело: pcworld.com


  • не пропусти

  • магазин