Уряд оголосив про обов’язкову евакуацію з Донеччини: Верещук вказала причину

  392

  Влада України оголосила про обов’язкову евакуацію місцевих жителів з Донецької області. Тим людям, які не захочуть виїжджати, доведеться підписати письмову згоду.

  Про це повідомила віцепрем’єрка Ірина Верещук в ефірі всеукраїнського телемарафону. Вона нещодавно очолила Штаб з евакуації Донеччини.

  “Всі газопроводи, які можна було відремонтувати, відремонтували, але, на жаль, ворог знову і знову знищує все, що могло б узимку обігріти людей. Немає належного електропостачання. Одним словом — тепла на Донеччині у зимовий період не буде. 33 стаття Кодексу про цивільний захист населення говорить саме про таку форму евакуації, як обов’язкова”, — пояснила Верещук.

  За даними уряду, станом на кінець липня в Донецькі області перебувають 200−220 тисяч людей, з них 52 тисяч дітей. Однак громадяни мають право відмовитися від евакуації. Для цього потрібно буде підписати відповідний документ, яким вони офіційно засвідчать, що розуміють та усвідомлюють усі наслідки та несуть персональну відповідальність за власне життя.

  “Ми демократична країна, ми не можемо когось змушувати силою, але така форма буде обов’язковою і за підписом такої людини”, — пояснила вона.  • інші новини
  • не пропусти

  • магазин