“Дякую за дитинство”: мережу розчулив лист хлопчика із Гостомеля до розстріляної мами

  3038

  Дитина пообіцяла ніколи не забувати найріднішої людини.

  У Гостомелі, частково зруйнованому через звірства російської армії, дев’ятирічний хлопчик, який втратив маму під час війни, написав їй послання. Текст листа, написаного дитиною, вже облетів соцмережі і зворушив навіть найчерствіші серця.

  Фото записки, яка “створювалася” хлопчиком напередодні 8 березня, опублікувала на своїй Instagram-столиці телеведуча Катерина Осадча.

  За її словами, діти не заслужили подібного горя, тим більше, що сил, аби упоратися з ним, практично немає.

  “Стільки болю…” — зазначила Осадча, коментуючи публікацію.

  Як можна зрозуміти зі знімка, мама хлопчика загинула розстріл рашистами їхньоїм машини при спробі виїхати з Гостомеля. Дитина дивом вижила, але довгий час не могла сама вилізти з авто. На щастя, її знайшли місцеві жителі, які дали притулок сироті у власному підвалі.

  “Мамо! Цей лист — це подарунок тобі на 8 березня. Якщо ти думаєш, що даремно мене виховала, то ти не права. Спасибі за найкращі 9 років життя!” — “Телеграф” наводить цитату з листа відповідно до прав та норм літературної мови.

  Також хлопчик пообіцяв, що добре поводитиметься, щоб після смерті обов’язково зустрітися зі своєю мамою в раю. За його словами, він ніколи не забуде ту, яка дала йому життя.

  Звісно ж, подібні слова не пройшли повз багатьох українців та українок.


  • не пропусти

  • магазин