Qualcomm готує новий 4-нм процесор Snapdragon 7-ої серії. Що відомо

  100

  Компанія Qualcomm, за інформацією мережевих джерел, незабаром анонсує нову однокристальну платформу для продуктивних, але не дуже дорогих смартфонів. Стверджується, що виріб увійде до сімейства 7 Series, де представлені чипи для просунутих смартфонів середнього рівня.

  Конфігурація передбачає наявність двох кластерів, кожен із чотирьох обчислювальних ядер. Це квартети Arm Cortex-A710 та Cortex-A510 з тактовою частотою до 2,36 ГГц та 1,8 ГГц відповідно.

  Крім того, процесор отримає графічний акселератор Adreno 662. Очевидно, до складу виробу увійде модем за допомогою стільникового зв’язку п’ятого покоління (5G).

  Чип вироблятиметься за 4-нанометровою технологією на підприємстві Samsung. За наявною інформацією новинка дебютує в травні на саміті Qualcomm 5G. Тоді ж очікується анонс процесора Snapdragon 8 Gen 1+, який буде покращеною версією флагманської моделі Snapdragon 8 Gen 1.

  Відомо, що смартфони на основі Snapdragon 8 Gen 1+ планують випустити такі компанії, як Xiaomi, OnePlus, Lenovo, Motorola та ін.

  Джерело: fonearena.com


  • не пропусти

  • магазин