Apple назвала дату проведення конференції WWDC 2022

  37

  Apple оголосила терміни проведення Всесвітньої конференції для розробників Worldwide Developers Conference 2022. Захід пройде у цифровому форматі з 6 по 10 червня без особистої присутності учасників, як і попередні конференції WWDC 2021 та WWDC 2020.

  Віртуальний захід буде доступний розробникам з усього світу. У рамках WWDC 2022 компанія проводитиме для них лекції та семінари, де фахівці Apple розкажуть про нові функції та оновлення програмного забезпечення, які будуть представлені на заході. Також очікується проведення традиційного конкурсу Swift Student Challenge.

  Apple пообіцяла, що цього року на заході будуть запропоновані додаткові інформаційні блоки, буде більше навчальних сесій, більше цифрових залів для спілкування з учасниками та більше локалізованого контенту, щоб зробити WWDC22 «по-справжньому глобальною подією».

  Хоча захід пройде у цифровому форматі, Apple також планує організувати 6 червня в Apple Park спеціальний день для розробників та студентів, щоб вони могли разом прослухати вступну доповідь та подивитися відео State of the Union. Зараз Apple приймає заявки для участі в цьому заході, кількість учасників якого буде обмежена.

  Інформація про сесії розробників буде доступна на вебсайті Apple Developer та у спеціальному додатку Apple Developer. Починаючи від вчора і до 25 квітня, студенти можуть представити свій проєкт у Swift Playground для участі у конкурсі Swift Student Challenge, переможці якого отримають ексклюзивний приз ‌WWDC 2022‌

  Очікується, що в перший день заходу Apple проведе онлайн-презентацію, в ході якої буде представлено нове програмне забезпечення, включаючи iOS 16, iPad OS 16, macOS 13, tvOS 16 та watchOS 9. Цілком можливо, що на WWDC 2022 компанія також представить нові пристрої, наприклад, оновлений ноутбук Mac Pro, нову версію MacBook Air та багато іншого.

  Джерело: developer.apple.com


  • не пропусти

  • магазин