Ілон Маск хоче додати у Twitter функцію, яку користувачі просять роками

  2149

  Ілон Маск, який нещодавно став найбільшим акціонером Twitter, опублікував на вебсайті опитування, в якому запитує користувачів, чи хочуть вони кнопку редагування. Його варіанти — це неправильно написані «yse» та «on», що може змусити вас думати, що все це жарт, поки ви не побачите, що опитування було ретвітнуте генеральним директором Twitter Парагом Агравалом.

  “Наслідки цього опитування будуть важливі. Будь ласка, голосуйте уважно”, – написав Агравал, натякаючи, що опитування може призвести до фактичної кнопки редагування в соцмережі.

  Користувачі Twitter багато років просили кнопку редагування, але вебсайт залишався стійким до цих запитів. У 2020 році співзасновник і колишній генеральний директор Twitter Джек Дорсі сказав, що вебсайт, «ймовірно, ніколи» не додасть кнопку редагування. Він пояснив, що соціальна мережа починалася як служба обміну текстовими повідомленнями, і ви не можете повернути повідомлення, надіславши його. Твіттер, очевидно, хотів зберегти цю атмосферу та відчуття.

  Маск, який був активним користувачем твіттеру ще до того, як придбав 9,2% соціальної мережі, може послужити каталізатором для компанії, щоб змінити цей погляд. На момент написання цієї статті 74,7 відсотка з 1 439 779 облікових записів, які брали участь в опитуванні, проголосували «так» за кнопку редагування. Чи почне Twitter негайно працювати над цією функцією, якщо «yse» переможе, ще невідомо.

  Джерело: engadget.com


  • не пропусти

  • магазин