Apple готує діагональну клавіатуру. Перше зображення

  1222

  Таке дивне розташування клавіш потрібно для полегшення і, зважаючи на все, профілактики тунельного синдрому.

  Apple давно випускає фірмові клавіатури для комп’ютерів Mac, і тепер почала з’являтися інформація про майбутнє третє покоління під назвою Magic Keyboard III. Це не просто звична клавіатура з якимись стандартними покращеннями в механізмі натискання клавіш або чимось подібним — схоже, що наступна модель буде абсолютно незвичайною, з діагонально розташованими клавішами. Рендером такої моделі поділилася фахівець з обробки зображень Дана Сібера (Dana Sibera).

  Таке незвичайне розташування клавіш обумовлено не тільки дизайном, подібна конструкція дозволяє легше використовувати клавіатуру з природним становищем кистей без перенапруги – на ринку вже давно існують моделі проти тунельного синдрому (коли через вивертання кистей під час роботи за комп’ютером згодом защемляється серединний нерв зап’ясть).

  Зараз це чи не перша в мережі інформація про Magic Keyboard III, тому незрозуміло, чи стане така модель стандартною, чи позиціюватиметься виключно для людей з проблемними зап’ястями. У будь-якому випадку, цілком можливо, що це не єдина модифікація – навряд чи Apple упустить можливість випустити версію з вбудованим сканером пальців, як зробила це раніше з другим поколінням.

  Джерело: twitter.com


  • не пропусти

  • магазин