Вчені назвали точку на Землі, де знаходяться 300 тисяч метеоритів

  1660

  Вчені з Делфтського технічного університету в Нідерландах за допомогою штучного інтелекту створили карту для пошуку метеоритів.

  За словами вчених, в Антарктиді знаходиться понад 300 тисяч метеоритів, і вони тільки й чекають на те, щоб їх знайшли. Дослідники дійшли висновку, що є кілька місць на континенті, які ще не досліджувала людина і там дуже багато метеоритів і найцікавіше ці області знаходяться недалеко від наукових станцій.

  Про це повідомляє ScienceAlert.

  Тисячі років метеорити падали на Землю і накопичувалися у крижаному покриві Антарктиди. З огляду на те, що льодовики рухаються, ці метеорити переміщуються разом із ними. Якщо льодовик наштовхується на велику перешкоду, в таких місцях як Трансантарктичні гори, лід підіймається і метеорити також підіймаються на поверхню. Крім того, антарктичні вітри поступово руйнують лід, оголюючи метеорити.

  За допомогою супутникових спостережень можна передбачити, де знаходиться їхня найбільша концентрація. Використовуючи штучний інтелект, вчені зуміли створити карту таких місць.

  Наприклад, відомо, що багато метеорів сконцентровані в області блакитного льоду Антарктиди. Блакитний лід, який контрастує з білим сніговим покривом, дозволяє легко виявляти та збирати метеорити під час польових робіт в Антарктиці. Але в Антарктиді є багато місць, які ще не досліджувала людина, тому реальна кількість метеоритів може виявитися навіть більшою, ніж вважають зараз дослідники.

  Джерело: sciencealert.com


  • не пропусти

  • магазин