100 мільйонів доларів за 9 днів: гравці Fortnite продовжують збирати кошти для України

  187

  Гравці Fortnite зібрали для гуманітарної допомоги українцям уже 100 мільйонів доларів. Сума зібраних коштів оприлюднена на сайті розробника гри Epic Games.

  «До 29 березня ми разом зібрали 100 мільйонів доларів США для гуманітарної допомоги людям, які постраждали внаслідок війни в Україні», – йдеться у повідомленні.

  Компанія зі збору коштів проходить у Fortnite з 20 березня до 3 квітня. Усі виручені кошти будуть передані у вигляді гуманітарної допомоги людям, які постраждали від війни в Україні.

  Збір формується з усіх покупок гравців усередині програми за реальні гроші – набори V-баксів, передплата «Загін Fortnite», подарункові бойові перепустки та косметичні набори. Користувачів, які не хочуть брати участь в ініціативі, просять утриматися від будь-яких покупок до її закінчення.

  У кампанії також бере участь Xbox.

  Нагадаємо, раніше компанія-розробник CD Projekt RED, яка випускає ігри «Відьмак» та Cyberpunk 2077, заявила, що припиняє продаж своїх продуктів у Росії та Білорусі «у світлі російського військового вторгнення на територію країни-сусідки».

  Джерело: zn.ua


  • не пропусти

  • магазин