Компанія Nissan показала прототип нового місяцехода

  38

  Компанія Nissan та агентство JAXA розпочали роботу над перспективним ровером для дослідження Місяця ще минулого року.

  На спеціальному заході Nissan Futures, який відбувся 2 грудня, японський автогігант представив публіці прототип нового місяцехода, створеного за участю Японського агентства аерокосмічних досліджень (JAXA). Nissan співпрацює з JAXA майже два роки з січня 2020 року.

  Як мовиться в офіційному пресрелізі Nissan, розроблений компанією ровер для дослідження Місяця зможе легко переміщатися порошкоподібною, скелястою і нерівною поверхнею єдиного природного супутника Землі завдяки особливій конструкції та системі повного приводу з технологією e-4ORCE, як у недавно анонсованого електричного кросовера Nissan Ariya. Новий концептуальний місяцехід виглядає як невеликий блок квадратної форми з чотирма колесами. Він рухається електродвигуном і живиться від встановленого всередині акумулятора. Вищезгадана технологія Nissan e-4ORCE відповідає за незалежне управління кожним з чотирьох коліс, збільшуючи тим самим прохідність та маневровість місячного транспорту. Вдаватися до технічних подробиць нового місяцехода виробник не став. Не розповіли у Nissan і про те, коли він відправиться на Місяць і чи відправиться взагалі.

  У Nissan підкреслюють, що за допомогою сучасних досліджень прагнуть зробити свій внесок у розвиток не тільки автомобільної галузі, але космічних технологій. Об’єднуючи свої ноу-хау, отримані в ході розробки автомобілів, зі знаннями JAXA, Nissan планує створювати місяцеходи з високими експлуатаційними характеристиками, а також використовувати їх для впровадження в автомобілі корисних інновацій.

  До речі, Nissan – не єдиний партнер JAXA з-поміж автовиробників. Також агентство співпрацює з Toyota, розробляючи місяцехід із воднево-кисневим паливним елементом.  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин