iPhone 13 з лазерним далекоміром і 1 ТБ флеш-пам’яті вийде на третій тиждень вересня

  51

  Wedbush наполягає на тому, що первинна інформація була вірна.

  Навесні аналітики Wedbush заявили, що всі моделі iPhone 13 отримають лазерні далекоміри, а iPhone 13 Pro і iPhone 13 Pro Max будуть доступні з флеш-пам’яттю об’ємом 1 ТБ. Пізніше аналітики TrendForce спростували цю інформацію, заявивши, що лазерні далекоміри отримають тільки iPhone 13 Pro і iPhone 13 Pro Max, при цьому обсяг флеш-пам’яті не перевищить 512 ГБ.

  Тепер же, спираючись на найсвіжіші дані з ланцюжка постачання, Wedbush наполягає на тому, що первинна інформація була вірна.

  Ми ще більше впевнені в тому, що iPhone 13 отримає флеш-пам’ять об’ємом 1 ТБ, що вдвічі більше, ніж пропонує iPhone 12 Pro сьогодні. Крім того, смартфони отримають ряд поліпшень, на зразок лазерних далекомірів для всіх моделей iPhone 13, – Wedbush.

  Аналітики також очікують, що покоління iPhone 13 буде відповідати або перевершувати нинішнє покоління iPhone 12 з точки зору продажів. Ланцюжок постачання розрахований на виробництво 90-100 мільйонів одиниць в 2021 році в порівнянні з виробленими 80 мільйонами iPhone 12 в 2020.

  Wedbush також підтверджує, що Apple повернеться до традиційного запуску iPhone в кінці вересня:

  Позитивний прогноз вселяє в нас впевненість у тому, що терміни запуску 2021 року будуть “нормальними “. Ми вважаємо, що вихід iPhone 13 намічений на третій тиждень вересня.


  • не пропусти

  • магазин