Топовий флагман Xiaomi Mi Mix 4 отримає екран FullHD виробництва Huaxing Optoelectronics

  134

  Джерела уточнюють, що панель Huaxing Optoelectronics вигнута тільки з боків.

  Відповідно до джерел з ланцюжка постачання, в новому флагманському смартфоні Xiaomi Mi Mix 4 буде використовуватися екранна панель виробництва Huaxing Optoelectronics, яка буде мати роздільну здатність FullHD.

  В одному з попередніх повідомлень говорилося про те, що Xiaomi Mi Mix 4 буде оснащений екраном, зігнутим з чотирьох сторін. Тепер же джерела уточнюють, що панель Huaxing Optoelectronics вигнута тільки з боків. Пристрій повинен бути оснащений підекранною камерою, тому він і без того не буде дешевим. Додаткові ускладнення геометрії екрану зробили б його ще дорожчим.

  Смартфон Xiaomi Mi Mix 4 повинен бути побудований на базі однокристальної системи Snapdragon 888 Plus+ і оснащений двома стереодинаміками та NFC. Корпус повинен відповідати ступеню захисту IP68. Нещодавно пристрій вже пройшов сертифікацію 3C, яка підтвердила, що смартфон оснащений двома акумуляторами ємністю по 2430 мАг. Xiaomi Mi Mix 4 повинен підтримувати швидку 120-ватну провідну та 70-ватну бездротову зарядку. Xiaomi Mi Mix 4 стане першим смартфоном з новою фірмовою прошивкою MIUI 13, яка повністю усуне поточні проблеми MIUI 12.5 і принесе більше функціональних оновлень.

  Раніше повідомлялося, що смартфон Xiaomi Mi Mix 4 має кодову назву Odin. У германо-скандинавській міфології Один – це верховний бог, господар Вальхалли і повелитель валькірій.

  Вихід новинки очікується в серпні цього року.


  • не пропусти

  • магазин