Розумні годинники OnePlus Watch отримали унікальні циферблати і більше 110 режимів тренувань

  73

  Оновлення додає функцію AI Outfit, яка дозволяє створювати унікальні циферблати на основі фотографій одягу користувача.

  Компанія OnePlus випустила свіже оновлення для розумних годинників OnePlus Watch, які були представлені в березні цього року. Це вже третє функціональне оновлення для годинників, яке має номер B.52.

  Це оновлення містить нові функції, які порадують активних користувачів розумних годинників, особливо тих, хто займається спортом. З випуском цього оновлення загальна кількість підтримуваних видів тренувань на цих розумних годинниках перевищила 110. Крім того, розумні годинники отримали підтримку марафонського бігу.

  Крім того, це оновлення також додає функцію AI Outfit, яка дозволяє створювати унікальні циферблати на основі фотографій одягу користувача.

  Щоб встановити це оновлення, необхідно завантажити останню доступну версію програми Oneplus Health з Google Play. Крім того, OnePlus рекомендує оновлювати OnePlus Watch, коли годинники заряджені, як мінімум, на 40%.

  На початку травня було випущене оновлення, що додає функцію Always-on Display, однак виробник підтвердив, що час роботи розумних годинників може скоротитися вдвічі.  • інші новини
  • не пропусти

  • магазин