Huawei P50, P50 Pro і P50 Pro+ вперше показали з усіх боків

  60

  Дві топові моделі оснащені перископною камерою для якісного оптичного зуму.

  Слідом за першими якісними рендерами смартфона Huawei P50, на яких він був зображений частково, в мережі з’явилися нові зображення смартфонів Huawei P50, P50 Pro і P50 Pro+ в повний зріст.

  Huawei P50 показаний в рожевому або персиковому кольорі, він оснащений трьома датчиками зображення, два з яких розташовуються у верхньому кільці. У нижньому кільці знаходиться третій датчик і світлодіодний спалах. При цьому екран є плоским. Huawei P50 Pro отримає вигнутий з боків дисплй, а також чотири датчики зображення. Три модулі розташовані в верхньому кільці, четвертий – в нижньому.

  Нарешті Huawei P50 Pro+ оснащений зігнутим з боків дисплеєм, а також пентакамерою: три модулі знаходяться в верхньому кільці, ще два розташовуються нижче. Всі три моделі оснащені врізаними фронтальними камерами в центральну верхню частину дисплея. Дві топові моделі оснащені перископною камерою для якісного оптичного зуму.

  Очікується, що серія Huawei P50 отримає потрійну основну камеру з головним модулем на 50 Мп оптичного формату близько 1 дюйма.

  З чуток, анонс Huawei P50 відбудеться в червні цього року.


  • не пропусти

  • магазин